Hovory prijímame v pracovný deň do 17:00

FOODORA

Často kladené otázky...

Ako mi budú posielané zárobky?

  • Zárobky za zákazky doručené od 1. dňa v mesiaci do posledného dňa v mesiaci sú v aplikácii vidieť uzavreté k 5. dňu v mesiaci a na účet prichádzajú do 18. dňa nasledujúceho mesiaca (podľa banky a víkendov).

Budem pracovať na smeny alebo môžem robiť hocikedy sa mi to hodí?
Budete sami sebe pánom - zvolíte si smeny ktoré Vám vyhovujú. Doručujete podľa smien ktoré ste si zvolili. Neexistujú žiadne minimálne alebo maximálne odpracované hodiny či doručené objednávky, ktoré by ste mali splniť.

Poskytujete bonusy pre navýšenie zárobkov?
Áno - pokiaľ budete doručovať jedlo v najobľúbenejších časoch, cez víkendy, neskoro v noci alebo v zlom počasí. Partnerskí kuriéri majú nárok aj na ďalšie bonusy a zľavy, o ktorých sa dozviete počas školenia.

Potrebujem smartfón, pokiaľ chcem doručovať jedlo s Wolt?

Áno. Mali by ste mať smartfón, ktorý má operačný systém Android 9.0 alebo vyšší alebo iOS 12 alebo vyšší. Pokiaľ nemáte smartfón, môžeme vám odporučiť nejaký model za rozumnú cenu.

Potrebujem vozidlo?

Áno. Musíte mať funkčné vozidlo - bicykel, auto alebo motorku.

Aké vybavenie dostanem?

Záloha za vybavenie je 50,00 €. Nemusíte nič platiť, záloha vám bude stiahnutá z prvých zárobkov (túto čiastku si môžete zarobiť za cca 7-8 hodín rozvozu). Zálohu vám vrátime, akonáhle sa rozhodnete ukončiť spoluprácu a vrátite všetko vybavenie. Peniaze prídu na účet spolu so zárobkami za rozvoz.

Vyberte si mesto v ktorom chcete pracovať:

Aplikáciu FOODORA RIDER si stiahnite tu: