Vyberte si mesto v ktorom chcete pracovať

Často kladené otázky

Ako mi budú posielané zárobky?

  • Zárobky za zákazky doručené od 1. dňa v mesiaci do 15. dňa v mesiaci sú v aplikácii vidieť uzavreté k 16. dňu v mesiaci a na účet prichádzajú od 26. do 30. dňa v mesiaci (podľa banky a víkendov).

  • Zárobky za zákazky doručené od 16. dňa v mesiaci do posledného dňa v mesiaci sú v aplikácii vidieť uzavreté k 1. dňu mesiaca nasledujúceho a na účet prichádzajú od 11. do 15. dňa nasledujúceho mesiaca (podľa banky a víkendov).

Budem pracovať na smeny alebo môžem robiť hocikedy sa mi to hodí?

Budete sami sebe pánom - zvolíte si, kedy sa chcete pripojiť a kedy chcete končiť. Doručujte hocikedy chcete hocijako dlho. Neexistujú žiadne minimálne alebo maximálne odpracované hodiny či doručené objednávky, ktoré by ste mali splniť.

Poskytujete bonusy pre navýšenie zárobkov?

Áno - pokiaľ budete doručovať jedlo v najobľúbenejších časoch, cez víkendy, neskoro v noci alebo v zlom počasí. Partnerskí kuriéri majú nárok aj na ďalšie bonusy a zľavy, o ktorých sa dozviete počas školenia.

Potrebujem smartfón, pokiaľ chcem doručovať jedlo s Woltom?

Áno. Mali by ste mať smartfón, ktorý má operačný systém Android 10.0 alebo vyšší alebo iOS 14 alebo vyšší. Pokiaľ nemáte smartfón, môžeme vám odporučiť nejaký model za rozumnú cenu.

Potrebujem vozidlo?

Áno. Musíte mať funkčné vozidlo - bicykel alebo motorku.

Aké vybavenie dostanem?

Záloha za vybavenie je 55,00 €. Možete si kúpiť alebo Vám bude strhnutá z prvého zárobku (túto čiastku si môžete zarobiť za cca 5-6 hodín rozvozu). Zálohu vám vrátime, akonáhle sa rozhodnete ukončiť spoluprácu a vrátite všetko vybavenie. Peniaze prídu na účet spolu so zárobkami za rozvoz vo výplatnom termíne.

Aplikáciu WOLT PARTNER si stiahnite tu: